Zainteresowania

Moje zainteresowania są różne. Nie posiadam jednej pasji, której poświęcam swój cały wolny czas. Staram się interesować wieloma rzeczami, gdyż to czyni człowieka mądrzejszym niż oddanie się tylko jednej.

 

Sporą część swojego czasu spędzam odkrywając kolejne ciekawostki ze świata tworzonego przez firmę Rockstar Games. Oczywiście mam na myśli ekspasję świata Grand Theft Auto, które znam lepiej niż swoje rodzinne miasto. Gry te towarzyszą mi w chwilach kiedy nie mogę się skupić.

 

Bez wątpienia moją drugą pasją jest elektronika, którą zaszczepił u mnie mój tata. Dzięki niemu odkryłem tajniki, ciekawostki oraz niekonwencjonalne rozwiązania problemów elektrotechnicznych. Do dziś udziela mi bardzo cennych porad, które wykorzystuję przy tworzeniu nowych projektów. W całości udało mi się zrobić kilka urządzeń, takich jak: aktywna kolumna basowa, kula plazmowa czy zasilacz stabilizowany.

 

Po za wyżej wymienionymi interesuję się również programowaniem we wszelakich możliwych językach. W wieku 15 lat zacząłem pisać programy w Visual Basic, co później spowodowało, że zapragnąłem poznać inne środowiska programistyczne. Dzięki długiej styczności z komputerem poznawianie nowych języków programowania przychodzi mi z wielką łatwością.

Posted by January 1st, 2014